Antalya Manavgat Devlet Hastanesi

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü
Antalya Manavgat Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekim Yardımcıları

Güncelleme Tarihi: 21/03/2018                                                                                         Başhekim Yardımcısı

                                                                                              Uzman Dr. Hikmet YENİOĞLU

 


1965 yılında Konya'nın Yunak ilçesinde doğdum, ilkokulu bitirdikten sonra yatılı olarak ortaokulu Konya’da okudum. Konya Hayvan Sağğı Memurları Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra 1982 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Tıp Fakültesi'ne başladım ve 1988 yılında mezun oldum. 1989 yılında Fırat Üniversitesi Çocuk Sağğı ve Hastalıkları ihtisasına başlayıp, 1994 yılında Çocuk Sağğı ve Hastalıkları Uzmanı oldum. 1994 yılında Uzman olarak Kars Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde 1 yıl çalıştım. Daha sonra Konya Ereğli Devlet Hastanesi'ne tayin oldum ve orada 2 yılı Başhekim Yardımcısı olmak üzere toplam 3 yıl çalıştım. 1998 yılında Konya Akşehir Devlet Hastanesi'ne tayin oldum. 2000 yılında Konya Ilgın Devlet Hastanesi'ne Başhekim olarak atandım ve 2 yıl görev yaptım. Daha sonra ailevi nedenlerle bu görevden ayrılıp, tekrar memleketim olan Akşehir'e döndüm. 2009 yılında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak atandım.20.02.2015 tarihinden itibaren ise Manavgat Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktayım.                                                                                                        


                                                                                               
Başhekim Yardımcısı
                                                                      
               Pratisyen Dr. Ahmet GEYİKOĞLU1965 yılında Manavgat’ta doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Manavgat ve Antalya’da tamamladım. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1989 yılında mezun oldum. Yaklaşık 3 yıl Ankara Şereflikoçhisar Yeşilyurt Sağlık Ocağı, Şereflikoçhisar Merkez Sağlık Ocağı ve Evren Sağlık Ocağında çalıştım. 1992-1999 yılları arasında Ankara İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevini yürüttüm. 2000 yılında Manavgat Devlet Hastanesi Acil Servisinde çalıştım. 2001-2012 yılları arasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Başhekim Yardımcılığı görevinde bulundum. 2013-2014 yıllarında Ankara Gölbaşı ve Etimesgut İlçe Devlet Hastanelerinde Başhekim Yardımcılığı yaptım. 2015 yılından 2017 yılı sonuna kadar yine Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevini yürüttüm. 01.01.2018 tarihinde başladığım Manavgat Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevime halen devam etmekteyim.


Başhekim Yardımcısı
                                                                      
  Op.Dr. C.Hacer ÖZCAN